Оберіть майбутню професію з нами!

Дата: 09.03.2021 09:06

А зорієнтуватися у своїх бажаннях та їх відповідності запитам ринку праці допоможе наш "Компас професій"????

May be an image of текст «волинський обласний центр зайнятост виробництво: верстатникдерервообробних 1нженер фнансова юридична журналстика: бухгалтер, (нспектор) служби, юрист 7% напрямками, токар 18% зайиятост IHwi професи: агроном, програмст (база даних), формувальник пенально косметики 2% охороназдоров'я: лкарза спецалзацями, провизор, сестра медична фельдшер компас робитничипрофес: оператор заправнихст подсобний робтник, прибиральник транспортна дяльнсть: автотранспортних тролейбуса, машинст /екскаватора/ крана автомобльного, монтувальникшин, монтер колйй, тракторист 16% прибиральниктериторий оптова та роздрибнаторгвля: роздрбна касир торговельногозалу, менеджер (управитель), продавець продовольчих/непродовольчих актуальних актуа професий освіта: вчитель3н3, майстер навчання. спецалст державнойслужби (мисцевого самоврядування) 7% 10% громадськехарчування: бармен, кухар, офциант, пекар, технолог 8% сфера обслуговування: адмнстратор, перукар слюсар слюсар-ремонтник,швачка швачка р-ремонтник, 16%»