Дата: 01.11.2022 14:40

Фото без опису

Громадська організація «Жіночий енергетичний клуб України» за підтримки Українського Жіночого Фонду, реалізовує проєкт «Адаптація жінок в нових умовах життя під час війни».

В рамках проєкту плануються наступні кроки:

? визначити бар’єри для працевлаштування жінок-ВПО на підприємствах;

? розробити рекомендації щодо врахування гендерних аспектів у кадровій політиці підприємств, зокрема енергетичної галузі;

? надати менторський супровід під час працевлаштування жінок з числа ВПО на підприємствах енергетичної галузі;

? провести навчання щодо основ антикризового менеджменту та інструментів адаптації жінок в умовах війни; пошуку роботи, складання резюме та підготовки до співбесід; основ гендерної політики на підприємствах.

Зацікавлених у впровадженні даного проєкту просимо пройти анкетування за посиланням: https://bit.ly/3VCnqMT