Дубечненська громада

Волинська область, Ковельський район

В Україні відзначають День усиновлення.

Дата: 30.09.2021 10:12
Кількість переглядів: 3965

Вараська міська рада — 30 вересня - День усиновленняВ останній день вересня Україна відзначає день усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це надзвичайно тепле свято для всього українського народу  і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною.

     Сьогодні в таких українських родинах громади  зростають 5  дітей. Зберігаючи таємницю усиновлення,  ми не можемо назвати прізвища цих людей, але з впевненістю можемо сказати, що завдяки їх любові, гуманності і милосердю, діти знайшли матір та батька, щасливу родину, сімейний затишок. Усиновлення – це дуже відповідальний крок щодо прийняття в сім’ю дитини на правах народженої, з усіма правами та обов’язками як з боку дорослих так і з боку дитини. Усиновлювачі заслуговують на велику повагу та пошану оточуючих. Вітаємо їх зі святом. Зичимо здоров’я, благополуччя, розуміння та взаємоповаги.

        Всіх, хто бажає поповнити ряди небайдужих до дитячої долі, просимо звертатися до головного спеціаліста служби у справах дітей Ковельської  районної державної адміністрації : смт Стара Вижівка, площа Миру,3.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора