Новини районної філії

Задекларована праця = трудові і соціальні права

Задекларована праця = трудові і соціальні права Працювати за трудовим договором – вигідно! Трудове законодавство гарантує найманому працівнику здорові та безпечні умови праці, оплачувані відпустки й лікарняні. Вам допоможуть у разі нещасного випадку на роботі, дадуть пільги, якщо у вас є малолітні діти. Всього цього позбавлені незадекларовані працівники.

09:52:55 10.06.2021

В гості до ментора

#В_гості_до_ментора: Що таке домашня сироварня і як її відкрити

09:20:34 10.06.2021

Карта вакансій Волинського ОЦЗ

Ми постійно наповнюємо нашу базу пропозиціями офіційного працевлаштування, аби запропонувати хорошу роботу з достойною заробітною платою для кожного, хто в пошуку.

09:15:20 10.06.2021

Використання додатку Дія

Як використовувати е-документи в застосунку Дія для реєстрації в службі, а також під час чергових відвідувань центру зайнятості, читайте в нашій інфографіці

12:02:29 07.05.2021

Як уникнути помилок під час пошуку роботи?

Під час пошуку роботи кожен із нас хоче, щоб все пройшло без ускладнень. Але часто трапляється так, що ти не в змозі врахувати всі форс-мажори і, хочеш того чи ні, робиш помилки. Помилки – це пунктуаційні знаки в житті, без яких, як і в тексті, не буде сенсу. Ніхто не застрахований від них, адже все наше життя – це постійне навчання та збагачення досвіду. Тож, щоб мінімізувати кількість помилок – скористайся нашими порадами.

08:50:17 01.03.2021