Відділення соціальної допомоги вдома

15 Березня, 2024 р., 09:27
Праця соціального робітника – це дуже важка робота, оскільки більшість підопічних – це літні, важко хворі люди, які з тієї чи іншої причини не можуть обслуговувати себе самостійно. Вони потребують не лише допомоги з господарством, а також підтримки та розуміння. У спілкуванні з підопічними соціальні робітники прагнуть підтримувати їх стабільний психоемоційний стан. Часом буває так, що проста коротка розмова з літньою самотньою людиною приносить хвилини радості і викликає посмішку на обличчі.
14 Березня, 2024 р., 15:30
Перевірка якості надання соціальної послуги догляд вдома на території с. Любохини.
11 Травня, 2023 р., 15:24
Шановні жителі громади! При Центрі надання соціальних послуг Дубечненської сільської ради діє ПУНКТ ПРОКАТУ ТЕХНІЧНИХ ТА ІНШИХ ЗАСОБІВ РЕАБІЛІТАЦІЇ . Створений з метою усунення обмежень життєдіяльності та підтримки соціально незахищених верств населення, що частково або повністю втратили здатність до самообслуговування, пересування у зв'язку з похилим віком, інвалідністю чи хворобою.
25 Жовтня, 2021 р., 16:16
Відповідно  Наказу Міністерства соціальної політики України  від 16 червня 2021 року N335 були внесені зміни до Державного стандарту догляду вдома.
10 Серпня, 2020 р., 11:50
10 Серпня, 2020 р., 11:48