Дубечненська громада

Волинська область, Ковельський район

Діяльність мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі

Метою діяльності мобільної бригади є надання соціально-психологічної допомоги постраждалим особам, зокрема соціальних послуг з консультування, кризового та екстреного втручання, соціальної профілактики відповідно до їх потреб.

Основні завдання мобільної бригади:

— надання психологічної допомоги та належних соціальних послуг постраждалим особам;

— реагування та надання не пізніше ніж упродовж однієї доби соціально-психологічної допомоги постраждалим особам, які потребують термінової допомоги, зокрема — шляхом кризового та екстреного втручання;

— інформування постраждалих осіб щодо послуг (медичних, соціальних, психологічних, правових тощо), які вони можуть отримати для подолання наслідків насильства, та щодо надавачів таких послуг, зокрема інших загальних або спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб;

— роз’яснення постраждалим особам їх прав, визначених законом, можливостей отримання допомоги від суб’єктів та доцільності її отримання.

— провадження інформаційно-просвітницької діяльності (у тому числі розповсюдження серед населення відповідних інформаційних матеріалів) щодо форм, проявів та наслідків насильства, формування нетерпимого ставлення громадян до цих явищ, а також щодо заходів у сфері запобігання та протидії насильству.

ГРАФІК РОБОТИ МОБІЛЬНОЇ БРИГАДИ НА ТЕРИТОРІЇ ДУБЕЧНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

З понеділка по четвер - з 8:00 до 17:00 год.

п'ятниця - з 8:00 до 16:00 год.

перерва - з 13:00 до 14:00 год.

Телефон мобільної бригади 0989064351

Прийом заяв від постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі здійснюються в Центрі надання соціальних послуг Дубечненської сільської ради за адресою : с. Дубечне, вул. Незалежності, 20.

У вихідні, святкові та неробочі дні та години постраждалі від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статті можуть звернутися за допомогою, зателефонувавши до чергової частини Старовижівського відділення поліції Ратнівського відділу поліції ГУНП у Волинській областіза тел. 0669561227 або звернувшись за адресою: смт. Стара Вижівка, вул. Соборності, 20.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора