A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дубечненська громада
Волинська область, Ковельський район

Новини

Дата: від до Скинути

 

 

 

Перемогу здобули ратнівчани!

17 грудня в Ліцеї села Дубечне відбувся Вілкритий турнір з волейболу, присвячений Дню святого Миколая! Його учасниками стали команда Ліцею села Кримне, господарі та юні спортсмени Ратнівської ДЮСШ. Від імені сільського голови юних волейболістів притвітав Микола Павлюк, начальник гуманітарного відділу сільської ради. до привітань з Днем святого Миколая долучилася Олена Махун, заступник директора  місцевого ліцею та хореографічний колектив "Ритм".  За підсумками турніру третє місце здобули кримненські волейболісти, господарі в безкомпромісній боротьбі поступилися вихованцям Ратнівської ДЮСШ, які і святкували перемогу. 

15:12 19.12.2021

Організація медичних оглядів працівників певних категорій

Відповідно з вимогами до «Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій» від 21 травня 2007 року № 246 (далі — Порядок № 246) триває робота щодо визначення категорії працівників, які підлягають попередньому (періодичним) медичним оглядам у 2022 році.

14:44 26.10.2021

В Україні відзначають День усиновлення.

В останній день вересня Україна відзначає день усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це надзвичайно тепле свято для всього українського народу  і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною.

10:12 30.09.2021

В одне злилися двоє сердець

Сьогодні 12 липня у Дубечненеській громаді утворилася ще одна молода сім’я. Свої долі поєднали Олександр МІСІРУК та Ірина КАРПУК.  Дорогі молоді, вітаємо вас з цим прекрасним днем у вашому житті. Нехай цей день запам'ятається вам, і те щастя, яке ви відчуваєте зараз, і та радість, яка переповнює вас, не забудуться ніколи. Хочемо побажати, щоб ваші серця були люблячими і прощающими по відношенню один до одного, а дух - твердим в будь-яких життєвих ситуаціях.

16:21 12.07.2021

Застраховані особи можуть відновити здоров'я на базі санаторно-курортних закладів після важкої хвороби, операції чи травми за кошти ФССУ

Застраховані особи можуть відновити здоров'я на базі санаторно-курортних закладів після важкої хвороби, операції чи травми за кошти ФССУ  

11:51 09.06.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора