Діяльність та склад Координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, торгівлі людьми та ґендерної рівності на території Дубечненської територіальної громади

Запобігання насильству – це пріоритетний напрямок роботи усіх відповідальних служб та органів, адже кожен такий випадок – це незворотній досвід людини, який завжди впливатиме на її життя.

З метою проведення ефективної державної політики з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, торгівлі людьми та ґендерної рівності на території Дубечненської територіальної громади, рішенням №11 від 28.02.2024 року виконавчого комітету Дубечненської сільської ради було створено Координаційну раду з питань запобігання та протидії домашньому  насильству, насильству за ознакою статі, торгівлі людьми та ґендерної рівності на території Дубечненської територіальної громади.

Склад

Голова Координаційної ради: заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Дубечненської сільської ради Микола КАРПУК.

Заступник голови Координаційної ради:        директор Центру надання соціальних послуг Дубечненської сільської ради Ірина ПАТЕЙЧУК.

Секретар Координаційної ради: фахівець із соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Дубечненської сільської ради Оксана ЗАЛІПА.

Члени координаційної ради:

Комісарик

Мирослава Степанівна

- начальник служби у справах дітей Дубечненської сільської ради;

Корнелюк

Валентина Миколаївна

- староста с. Любохини;

Бобелюк

Людмила Миколаївна

- староста с. Глухи та с. Текля;

Сулява

Галина Володимирівна

- староста с. Кримне та с. Яревище;

Антонюк

Михайло Олексійович

- поліцейський офіцер громади сектору взамодії з громадами відділу превенції Ковельського районного управління поліції ГУНП у Волинській області

Полюх

Валентина Іванівна

- психолог ліцею с. Дубечне;

Шніцер

Ніна Матвіївна

- лікар-терапевт Дубечненської амбулаторії загальної практики сімейної медицини;

Бащук

Олена Володимирівна

- начальник гуманітарного відділу Дубечненської сільської ради;

Романюк

Олена Миколаївна

- інспектор-соціальний фахівець відділення соціального захисту населення Дубечненської сільської ради.

Бегаль

Наталія Миколаївна

- завідувач відділення соціального догляду вдома Центру надання соціальних послуг Дубечненської сільської ради.