Сторінка на стадії наповнення

ДЕРЖАВНА ДОТАЦІЯ ЗА НАЯВНІ БДЖОЛОСІМ’Ї

Постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 107 (зі змінами) затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції. Одним з напрямом державної підтримки на 2021 рік є дотація за наявні бджолосім’ї, яка надається на безповоротній основі юридичним особам, фізичним особам-підприємцям та фізичним особам, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей, у розмірі 200 грн на бджолосім’ю. Максимальний розмір дотації становить 60000 грн одному отримувачу.

16:25:40 03.08.2021

Тривають громадські обговорення

Керуючись ч.2 ст. 32 ЗУ "Про повну загальну середню освіту" проводяться громадські обговорення проекту рішення Дубечненської сільської ради "Про ліквідацію загальноосвітньої школи І ступеня с.Лютка Дубечненської сільської ради".

16:18:12 10.06.2021

Пільги 2021рік

До уваги пільгової категорії населення ( багатодітних сімей, учасників АТО, малолітніх учасників бойових дій, учасників бойових дій в т.ч афганців, учасників війни, інвалідів війни, сімей загиблих і померлих учасників бойових дій, інвалідів війни по лінії УМВС України, учасників аварії ЧАЕС, медиків пенсіонерів, педагогів пенсіонерів, бібліотекарів пенсіонерів)Дубечненської територіальної громади, які користуються пільгою на придбання твердого палива та скрапленого газу!!!! Для поновлення пільги на 2021 рік необхідно звернутися до сільської ради (старостатів) і заповнити необхідну заяву.

12:20:23 23.03.2021

Шановні орендарі земельних ділянок та платники земельного податку Дубечненської сільської ради

Згідно зі статтею 18 Закону України «Про оцінку земель» нормативна грошова оцінка земельних ділянок проводиться відповідно до державних стандартів, норм, правил, а також інших нормативно-правових актів на землях усіх категорій та форм власності, розташованих у межах населених пунктів незалежно від їх цільового призначення, не рідше ніж один раз на 5-7 років.

16:00:46 18.01.2021