Соціальний захист

Соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі!

Відповідно до пункту 1 Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.09.2020 № 859, призначення компенсації за догляд проводиться фізичній особі, яка надає соціальні послуги з догляду без провадження підприємницької діяльності на непрофесійній основі, без проходження навчання та дотримання державних стандартів соціальних послуг особам із числа членів своєї сім’ї, які спільно з нею проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права та обов’язки та є: особами з інвалідністю I групи; дітьми з інвалідністю; громадянами похилого віку з когнітивними порушеннями; невиліковно хворими, які через порушення функцій організму не можуть самостійно пересуватися та самообслуговуватися; дітьми, яким не встановлено інвалідність. Дана компенсація розраховується на підставі доходів заявника. До органів соціального захисту населення області у 2021 році звернулося 64 особи за призначенням компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги на непрофесійній основі, з них - 38 особам така компенсація призначена, на виплату якої необхідно спрямувати 300 тис. гривень.

11:54:41 23.03.2021