Майстер-клас з виготовлення прикрас для волосся

Дата: 24.09.2021 10:58

В наші дні все більшу популярність отримують прикраси ручної роботи. Будь-яка людина, маючи трохи фантазії, може створити безліч чудових речей.

Сьогодні, 24 вересня, в рамках проєкту "Територія майстерності", консультант-практик Олена Мацюк провела безробітним, які перебувають на обліку в Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості майстер-клас з виготовлення прикрас для волосся .

Майстриня виготовляє різні види прикрас, це – резинки, приколки, обручі. Пані Олена не зупиняється на досягнутому та постійно розвиває і вдосконалює свою роботу. Вже сьогодні вона шиє  пов’язки, косинки, панамки  для дітей.

Консультант радо ділилася своїм досвідом та секретами в цій нелегкій справі. Кожна прикраса особлива, тому що у кожну вкладає частину своєї душі.

З упевненістю можна сказати, що часи змінюються, а мода на прикраси і вироби ручної роботи не зникає.

На зображенні може бути: 1 особа

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та у приміщенні