Семінар тему: "Як правильно садити та доглядати саджанці  плодових дерев"

Дата: 28.09.2021 17:08

28 вересня в рамках реалізації проєкту служби зайнятості «Територія майстерності» на території Дубечненської територіальної громади відбувся семінар для пошукачів роботи та зайнятого населення на тему: "Як правильно садити та доглядати саджанці  плодових дерев  ".

До проведення заходу фахівці Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості запросили консультанта-практика Віталія Ковальчука, який займається вирощуванням саджанців на власній присадибній ділянці.

«Осінь - ідеальний час для посадки дерев, кущів та інших рослин . Адже, для їх посадки краще підходить прохолодна, волога погода. При збільшенні кількості опадів і зниженні температури, восени частота поливу скорочується. Стабільні температури повітря також сприяють швидкому розвитку коренів» - говорить Віталій Миколайович.

При посадці дерев і подальшому догляді за ним потрібно дотримуватись правильних і точних рекомендацій, щоб мати гарний урожай .

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять, фрукт, дерево та на відкритому повітрі