Вирощування хризантем

Дата: 30.09.2021 17:13

Що може бути красивіше від розпущених восени хризантем, які радують око строкатими фарбами ?

Сьогодні, 30 вересня, консультант-практик Оксана Грушко розповіла безробітним, які перебувають на обліку в Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості про красивий та цікавий вид бізнесу – вирощування хризантем .

Виїзний захід відбувся в Сереховичівська громада в рамках реалізації проєкту "Територія майстерності". Пані Оксана радо поділилась власними секретами як виростити королеву осіннього саду: "Садіть на сонячному місці , квіти полюбляють полив , але важливо не залити. Також двічі на місяць варто підживлювати органічним добривом. Не забувайте видаляти на кущах зів’ялі суцвіття й пожовклі листочки . А коли перецвіте, обріжте пагони і перемістіть до весни у прохолодне місце. Хризантема витримує температуру до –3 градусів . Вже весною пересадите кущ у більший горщик."

Дотримуючись цих нехитрих правил, можна щоосені насолоджуватися пишним цвітінням витончених квітів.

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть, квітка та на відкритому повітрі