Шановні представники малого й середнього бізнесу у туристичній і готельно-ресторанній галузях!

Дата: 12.11.2021 12:21

Немає опису світлини.

Якщо Ви хочете розвинути власні цифрові навички, отримати більше можливостей для професійної реалізації – мерщій переходьте за посиланням та реєструйтеся на безоплатний онлайн-курс.???? https://adsonair.withgoogle.com/google-for-tourism-ua

Він складається із 7 тренінгів та практичних занять в період 16.11.2021 по 7.12.2021 від провідних експертів у галузі цифрового маркетингу, аналітики та продажів.

Програма – спільний проєкт Google Україна та Уряду, а саме Міністерства цифрової трансформації, Міністерства культури та інформаційної політики Державного агентства розвитку туризму.

Додаткову інформацію можна дізнатися у контактної особи: О. Назола-Сабадан – +38096-780-86-98, on@cfcbigideas.com