ТОП 5 гарантій захисту від незаконного звільнення

Дата: 20.12.2021 16:07

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та текст

ТОП 5 гарантій захисту від незаконного звільнення

???? В умовах соціально-економічних потрясінь збереження роботи стає одним із ключових пріоритетів як для окремих громадян, так і для держави в цілому. Відповідно до статті 43 Конституції України, громадянам гарантується захист від незаконного звільнення. Ці приписи деталізуються у статті 5-1 Кодексу законів про працю України, за змістом якої держава гарантує працездатним громадянам, які постійно проживають на території України, правовий захист від необґрунтованої відмови в прийнятті на роботу і незаконного звільнення, а також сприяння в збереженні роботи. Нагадаємо, що згідно зі ст. 15 Закону України «Про зайнятість населення», державна політика зайнятості населення базується на принципах пріоритетності забезпечення повної, продуктивної та вільно обраної зайнятості в процесі реалізації активної соціально-економічної політики держави. У чому ж полягає правовий захист від незаконного звільнення?

???? Звільнення працівника з ініціативи роботодавця можливе лише на певних підставах.

???? Необхідним є дотримання процедури звільнення.

???? Існують обставини, коли звільнення неприпустиме.

???? Окремі категорії осіб користуються додатковим захистом.

???? Існує можливість поновлення на роботі у судовому порядку.

????Детальніше про кожну з гарантій тут: ?? https://is.gd/wnAcwD