Дубечненська громада

Волинська область, Ковельський район

Декларування-2022: що треба знати?

Дата: 06.01.2022 15:40
Кількість переглядів: 256

На зображенні може бути: 1 особа та текст

Аби максимально комфортно розпочати кампанію декларування 2022 року Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) підготувало оновлену редакцію роз’яснень, що охоплює понад 200 найпоширеніших питань.

Там можна знайти відповіді як на традиційні запитання про те, як правильно декларувати спадщину, чи потрібно декларувати аліменти так і на ті, які почали виникати в декларантів лише минулого року: наприклад, чи потрібно декларувати «ковідну тисячу», як дізнатися назву вашої територіальної громади для заповнення адресних блоків чи декларувати майно, яке ви взяли в лізинг.

Звертаємо вашу увагу, що з 1 грудня запрацювала нова форма декларації. У роз’ясненнях ви можете знайти як заповнювати змінені чи нові блоки, що з’явилися у формі.

Наприклад, НАЗК розповідає, як правильно заповнити блок «Для ідентифікації за межами України», де потрібно зазначити документи для посвідчення особи за кордоном. Для того, щоб ознайомитися з новими блоками та правилами їх заповнення, ви також можете скористатися Порядком заповнення декларації.

З роз’ясненнями можна ознайомитися в Базі знань НАЗК за посиланням: https://wiki.nazk.gov.ua/category/deklaruvannya/ 

Незабаром роз’яснення також з’являться у форматі зручного посібника, який допоможе легше та швидше орієнтуватися у матеріалі.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора