УВАГА! ДЛЯ СТАРШОКЛАСНИКІВ І ДОРОСЛИХ!

Дата: 31.01.2022 15:26

Можливо, це зображення в мультиплікаційному стилі (1 особа та текст)

УВАГА?? ДЛЯ СТАРШОКЛАСНИКІВ І ДОРОСЛИХ??

Державна служба зайнятості надає можливість пройти комплексне профорієнтаційне тестування, за допомогою онлайн ????????? платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа».

Результати тестування дозволять зрозуміти, який вид професійної діяльності ????????????????????????????????????????? Вам більше підходить; допоможе оцінити власні здібності, інтереси, можливості та усвідомлено обрати майбутню професію ??????????????????????????????????; оцінити власний потенціал та розробити стратегію кар’єрного зростання ????.

ТЕСТУВАННЯ БЕЗКОШТОВНЕ??

За більш детальною інформацією прохання звертатися до фахівців Старовижівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості за адресою: смт Стара Вижівка, вул. Лесі Украйнки, 1а

?? Телефон для довідок (03346)2-19-90