Як знайти роботу?

Дата: 02.02.2022 16:21

На зображенні може бути: текст

#питання_відповідь

?Постійно отримуємо запитання від наших клієнтів: "Як знайти роботу?"

Відповідаємо??

?Переглянути всі актуальні вакансії ви можете на нашому офіційному сайті https://is.gd/bo3nN4. ?????????База вакансій служби оновлюється щодня. У пошуку зазначте регіон, вашу професію, розмір очікуваної заробітної плати.

????Під час карантину знайти роботу нереально? Руйнуємо цей стереотип реальними фактами: у 2021 році за сприяння служби нове робоче місце знайшли 504 тисячі українців!

????Найбільше наших клієнтів працевлаштовано за професіями: тракторист-машиніст????, водій, продавець, оператор та машиніст котельної, бухгалтер, ?????????кухар.

????Пам'ятайте: кризові моменти вимагають нестандартних рішень, тому оновіть ваше резюме, підготуйте мотиваційний лист????, морально налаштуйтесь на співбесіду.

????І насамкінець: бережіть себе і своє здоров’я!