Дата: 25.03.2022 11:22

Фото без описуНа зображенні може бути: 1 особа та текст «держава подтримуе вимушених переселенцв програма президента украйни грош по2тис по грн тим, хто виi?хав 13 районв активних бойових дй по тис грн батькам на кожну дитину по тис г?? особам 3 інвалиднстю оформлення через ??? виплата на картку щомсяця робота по 6,5 тис грн роботодавцю за кожного працевлаштованого переселенця ц кошти пдуть на зарплату працвникв знижено податки для пдтримки бзнесу кредити пд 0%, масштабна дерегуляця житло компенсация комуналки родинам, як прихистили переселенцв: 450 грн HA мсяць за кожну особу компенсашя комуналки громадам, як прихистили переселенцв школах, садочках, будинках культури тощо нформациний хаб слуганароду»

????????Українці, які стали вимушеними переселенцями, гарантовано отримають допомогу від держави!

Президент України Володимир Зеленський започаткував програму «Гроші-робота-житло».

????Наша сила - в єдності та взаємодопомозі!

Разом - до Перемоги!