Вимушені переселенці отримають допомогу.

Дата: 30.03.2022 11:31

Вимушені переселенці отримають допомогу.

На зображенні може бути: текст «пержавна зайнят 4 ????т вимушени переселенци отримають допомогу грош робота житло *по 2 000 грн тим, хто вихав i3 районив активних бойових дй; по 3 000 грн батькам на кожну дитину; *по 3 000 грн особам 3 инвалднстю; оформлення через "дю"; виплата на картку щомсяця по 6 500 грн роботодавцю за кожного працевлаштованого переселенця yi кошти підуть на зарплату працівни?ів; знижено податки для підтримки бзнесу кредити nid 0%, масштабна дерегуляция *компенсаця комуналки родинам, якi? прихистили переселенцив: 450 грн на мсяцьза кожну особу; *компенсация комуналки громадянам, якi? прихистили переселенщив y школах, садочках, будинках культури тощо»

Попри війну в країні, що вимагає значних людських та матеріальних ресурсів, великої уваги й турботи потребують самі українці.

Тож задля підтримки внутрішньо переміщених осіб діє низка програм, що працюють у напрямах гроші – житло – робота. Щоби скористатися ними, охочі мають зареєструватися через портал «Дія».

Про алгоритм подачі документів – читайте тут https://www.me.gov.ua/News/Detail?lang=uk-UA...

Хто і яку допомогу може отримати – в інфографіці