НАВЧАННЯ

Дата: 06.05.2022 14:26

Здобути новий фах під час війни можливо

Війна внесла корективи у роботу служба зайнятості. Установа оперативно реагує на виклики непростого періоду.

Скажімо, сьогодні за направленням служби зайнятості можна безкоштовно і в стислі терміни здобути затребувану на ринку праці воєнного часу професію чи підвищити кваліфікацію.

Одними з топових серед вакансій є посади швачок та трактористів. На сьогодні в базі Волинської обласної служби зайнятості актуальні 10 вакансій трактористів та 12 - швачок

На сьогодні безоплатно за направленням служби зайнятості можна здобути професії:

• швачка (на базі Технічного коледжу ЛНТУ) – термін навчання 4 місяці;
  • тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії Е1» (право на керування навантажувачами) (на базі Волинського обласного учбового центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів АПК) – термін навчання 1,5 місяці.

Орієнтовна дата початку навчання – 18.05.2022 р.;

Додаткова інформація – телефонуйте до фахівців Волинського обласного центру зайнятості (0332) 72-53-01 чи (099) 327-11-86.