Робота є! Знайдемо її разом!

Дата: 26.05.2022 10:36

На зображенні може бути: текст

????????? Провідні сайти з пошуку роботи України відтепер працюють разом із Міністерством економіки України та Державною службою зайнятості.

Забезпечити роботою українців в умовах війни можливо, лише працюючи злагоджено, об’єднавши зусилля всіх зацікавлених сторін - бізнесу, держави та шукачів роботи.

???? 23 травня, підприємства - власники сайтів Work.ua , robota.ua , grc.ua - сайт з пошуку роботи , novarobota.ua , pidbir.com та Державна служба зайнятості за участі Міністерство економіки України як організатора підписали договір про ????співпрацю та інформаційну взаємодію.

?? Мета - створення на ресурсах Державної служби зайнятості національного інформаційного порталу з єдиною базою вакансій, що будуть оновлюватися в режимі реального часу.

????????Робота є. Знайдемо роботу разом!