Дубечненська громада

Волинська область, Ковельський район

Для реєстрації у ЦЗ потрібні будуть військово-облікові документи.

Дата: 29.06.2022 08:57
Кількість переглядів: 298

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та текст

Незабаром для того, аби зареєструватися у центрі зайнятості потрібно буде додавати копії військово-облікових документів.

Співпрацю Волинського обласного центру зайнятості з військовими обговорив його керівник Роман Романюк (Roman Romaniuk) . Заступник начальника територіального центру комплектування - начальник рекрутингу та комплектування Луцького об'єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Фурман наголосив, що зараз важливо працювати з військовим обліком. Він зазначив, що у планах проведення семінарів для безробітних, аби розповідати їм про можливість навчання у військових вузах.

Роман Романюк запевнив, що уже зараз у філіях центру зайнятості підготовлені місця для працівників віськкоматів. У разі потребу вони зможуть там спілкуватися з пошукачами роботи.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь