Для реєстрації у ЦЗ потрібні будуть військово-облікові документи.

Дата: 29.06.2022 08:57

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та текст

Незабаром для того, аби зареєструватися у центрі зайнятості потрібно буде додавати копії військово-облікових документів.

Співпрацю Волинського обласного центру зайнятості з військовими обговорив його керівник Роман Романюк (Roman Romaniuk) . Заступник начальника територіального центру комплектування - начальник рекрутингу та комплектування Луцького об'єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Фурман наголосив, що зараз важливо працювати з військовим обліком. Він зазначив, що у планах проведення семінарів для безробітних, аби розповідати їм про можливість навчання у військових вузах.

Роман Романюк запевнив, що уже зараз у філіях центру зайнятості підготовлені місця для працівників віськкоматів. У разі потребу вони зможуть там спілкуватися з пошукачами роботи.