Грантові програми для започаткування бізнесу та розвитку підприємництва.

Дата: 04.07.2022 09:21

На зображенні може бути: текст «5 рок.в для отримання мкрогрант.в на початок чи розвиток власной справи Д?я MIHICTEPCTBO ???????? ЕКОНОМИКИ УКРАЙНИ подання документ.в ОЩАДБАНК ЗАЙМЕТОСтт якрАЙнА повинен включати заяву та бизнес-план дентиф.кация клиент, перевирка нал. документив (в.дд?лення) 10 дн.в уповноважений банк 2 5 онлайн-спивбеслда та захист проекту граничий термин прийняття ришення по проекту дати к?нцевого TepMiHy подання повного пакету заяв ?? Отримання ??шт?в та старт проекту ОЩАДБАНК ?ЙБАНК. вкРАНА в.дкриття рахункив та п.дписання угод про надання микрогранту консультацй надають ОЩАДБАНК кновоник прийняття р.шення Державним центром зайнятосй найвищий приоритет заявки змаксимальною к?лькастю бал.в відповидн?сТю умовам отримання MikpopaHTy»

??Грантові програми для започаткування бізнесу та розвитку підприємництва. Україна ???????? - країна підприємців!

????Подати заяву на отримання мікрогранту можна на Порталі Дія. Обов’язково додається бізнес-план щодо створення нового або розвитку наявного бізнесу. Умови отримання гранту - створення ????робочих місць.

????Розмір мікрогранту для одного отримувача - не менше 50 000 гривень, за умови створення не менше двох робочих місць - 250 000 гривень.

????Як можна витрачати кошти?

Придбання обладнання, сировини та матеріалів, оренда приміщення.

????Упродовж трьох років відбувається повернення коштів шляхом сплати податків та зборів, передусім за працевлаштованих працівників. В іншому випадку доведеться повернути залишок або всю суму разом.

????Рішення щодо надання мікрогрантів приймає Державний центр зайнятості. Після перевірки на відповідність вимогам та погодження проєкту грантові кошти будуть переказані на окремий рахунок заявника в Ощадбанк

??Консультацію щодо умов програми та оформлення заявки можна отримати у відділенні Ощадбанку, центрі зайнятості, онлайн підтримці- через чат-бот Державної служби зайнятості @DCZ_worknow_bot

??Детальніше про програму https://is.gd/gFSaeq

??Подати заявку https://is.gd/Zezi5a