Виходь на світло!

Дата: 12.07.2022 09:33

На зображенні може бути: текст «дзнайтеся бльше насайтах держпрац: www.dsp.gov.ua www.pratsia.in.ua захищае стану виходь свитло! надомна дистанцйна робота: чому рзниця? надомна робота дистанцйна робота нших технологй кодексзаконв працю, фксоване законi?в працю, погодження роботодавцем нформу- роботодавця зазагальним режимом роботи (до годин тиждень) на тиждень) працвника годин наявнсть практичних навичок виконання навички немае праци роботодавец забезпечуе нешкдлив умови забезпечуе технчний передаються шкдливих робота проводиться роботодавцем повному обсязй роботодавцем обладнанняй роботодавець обладнання, належнихйому нструментв належних орендованихзасобв разом»

?? «Виходь на світло!»

Дізнавайся про зміни у трудових відносинах у воєнний час на сайті Держпраці: http://surl.li/cizdz та на інформаційному порталі Держпраці: www.pratsia.in.ua