Як підприємцю отримати компенсацію за працевлаштування переселенців?

Дата: 19.09.2022 08:49

Держава компенсувала 122 млн грн підприємцям, які взяли на роботу внутрішньо переміщених осіб ?

З квітня Уряд запровадив програму компенсації роботодавцям за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб — за кожного працевлаштованого з числа ВПО держава виплачує підприємцю 6500 грн впродовж 2 місяців.

? Згідно умов програми, компенсація надається роботодавцю, який взяв на роботу ВПО із заробітною платою не меншою за мінімальну (6500 грн), перебуває на обліку як платник єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, подав податкову звітність за 4 квартал 2021 р. або весь 2021 р. та не є неприбутковою організацією.

?? Щоб отримати кошти, роботодавець має укласти трудовий контракт з внутрішньо переміщеною особою та зареєструвати дані про неї на Порталі Дія. Через 5 днів підприємцю необхідно подати заявку на отримання компенсації разом із документами, що підтверджують виплату зарплати та відрахування.

Детальніше: https://cutt.ly/pVwSUqD