Дубечненська громада

Волинська область, Ковельський район

Все, що потрібно знати про програму єРобота - відтепер на офіційному сайті проекту!

Дата: 11.11.2022 11:36
Кількість переглядів: 158

🌱 Все, що потрібно знати про програму єРобота - відтепер на офіційному сайті проекту!

🚀 Відсьогодні можна швидко та зручно дізнатися про всі напрямки грантових програм, умови участі та історії успіху підприємців, які отримали кошти для розвитку своєї справи.

📑 Проєкт створено за ініціативи Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, Міністерством економіки України спільно з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством аграрної політики та продовольства України, Державною службою зайнятості України та “Ощадбанком”.

💡 Нагадаємо, урядова програма єРобота дає можливість українським підприємцям отримати гранти на реалізацію та розвиток власної справи за напрямками:

💼 “Своя справа” – створення або розвиток власного бізнесу (50-250 тис. грн). Надання гранту передбачає необхідність створення щонайменше одного робочого місця, подальшу роботу протягом трьох років та сплату податків до бюджету.

🪴 “Свій сад” – розвиток власного садівництва, ягідництва та виноградарства (140-400 тис. грн на 1 га). Гранти надаються для саду площею від 1 до 25 га. Земля має бути у власності або оформлене право користування нею не менш ніж на 7 років. З переліком культур, площ посадок та кількості працівників, яких необхідно найняти, можна ознайомитись за посиланням - https://diia.gov.ua/kilkist-postijnih-ta-sezonnih.... Умови надання гранту передбачають створення робочих місць, подальшу діяльність протягом щонайменше 5 років та сплату податків.

🌾 “Своя теплиця” - розвиток тепличного господарства (до 7 млн грн за 2 га, але не більше 70 % вартості проєкту). На етапі подачі заявки необхідно надати проєкт майбутньої теплиці, площею від 1,6 га до 2,4 га. Грант можна витрачати на оплату рахунків щодо її зведення. Строк будівництва - до 1 року. Земля має бути у власності або користуванні щонайменше на 7 років. В подальшому отримувач гранта має створити від 40 робочих місць, здійснювати діяльність більше 3 років та сплачувати податки.

🔖 “Новий рівень” - створення або розвиток переробного підприємства (8 млн грн, за умови створення не менше 25 робочих місць). Грант покриває не більше 70% вартості проекту. Отримувач зобов’язаний в подальшому працювати понад 3 роки та створити до 25 робочих місць.

💻 “Старт в ІТ” (знаходиться у стадії розробки) - гранти на навчання ІТ-спеціальностям. Витратити кошти можна буде лише на визначених навчальних майданчиках. Умова надання - попередній досвід роботи щонайменше 18 місяців у будь-якій сфері та подальше продовження роботи у ІТ.

🖥️ “ІТ стартап” (знаходиться у стадії розробки) - гранти для ІТ-стартапів на всіх етапах їх розвитку (від 750 тис. грн до 3,5 млн. грн.). Кошти можна витратити на зарплати, маркетинг, R&D. Основна умова – створення щонайменше 5 робочих місць (на перших етапах роботи) та сплата податків.

✅ Докладніше з умовами та особливостями можна ознайомитись на сайті https://erobota.diia.gov.ua/.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора