Пропонуємо підвищення кваліфікації та сучасні знання!

Дата: 17.01.2023 11:24

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

Враховуємо актуальні вимоги будівельного ринку

Запрошуємо до співпраці! Пропонуємо підвищення кваліфікації та сучасні знання!

На базі Рівненського центру ПТО ДСЗ не лише готують кваліфікованих мулярів, лицювальників-плиточників, але й оперативно реагують на актуальні потреби часу. Зокрема, в умовах війни особливо важливими стають навички робітників із кам’яних робіт. Освітяни спільно з роботодавцями будівельної галузі розробили новий курс «Технології виконання мулярних, лицювальних та плиткових робіт», тривалість якого - 3 місяці.

Слухачі пройдуть професійно-практичну підготовку та виробниче навчання, а отже максимально опанують вкладання плитки різних видів та на різних поверхнях, мурування та кам’яні роботи, вкладання цегли та будівельних блоків різних видів. У навчальній програмі - технології виконання лицювально-плиткових , кам’яних та мулярних робіт, основи будівельного креслення, матеріалознавства, електротехніки в будівництві та охорона праці.

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua

Контакти закладу освіти: 0362 68 37 95, ел.пошта cpto@cpto.rv.ua , а також у Telegram Instagram YouTube

З питань реєстрації та направлення на професійне навчання звертайтеся до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області ,

в Telegram https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne

або за телефонами +38067363 88 27, +38096 539 53 59.