Пропонуємо навчання

Дата: 17.01.2023 11:26

Здобувайте професію «Секретар керівника організації, підприємства, установи» та насолоджуйтеся новими комунікаціями і новим досвідом!

Тривалість навчання - 5,6 місяця.

Заняття із досвідченими педагогами, в атмосфері командної роботи, професійного інтенсиву, на сучасній навчальній базі проводяться у Рівному. Виробнича практика слухачів проходить на базах партнерів закладу освіти. Із свідоцтвом державного зразка втілюйте мрії, ставайте успішними!

Чекаємо на навчанні!

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua

Контакти закладу освіти: 0362 68 37 95, ел.пошта cpto@cpto.rv.ua , а також у Telegram Instagram YouTube

З питань реєстрації та направлення на професійне навчання звертайтеся до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області ,

в Telegram https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne

або за телефонами +38067363 88 27, +38096 539 53 59.