Курси цільового призначення за навчальною програмою «Використання 3D-моделювання у медичній сфері».

Дата: 25.01.2023 10:24

Фото без опису

✔️Ви маєте фахову передвищу чи вищу медичну освіту? Володієте інформаційно-комп’ютерними технологіями Windows, а також навичками роботи з редакторами AutoCAD? А ще у вас є бажання підвищити професійні компетенції у використанні 3D-моделювання в медичній сфері?

Служба зайнятості організовує курси цільового призначення за навчальною програмою «Використання 3D-моделювання у медичній сфері».

📌Місце навчання – Державний навчальний заклад Одеський центр ПТО ДСЗ.

Слухачі курсів матимуть змогу підвищити кваліфікацію в оволодінні інноваціями у створенні 3D-моделей за знімками магнітно-резонансної та комп’ютерної томографії.

🔴 Початок навчання – 30 січня 2023 року.

Термін навчання 0,8 міс.

За деталями навчання звертайтеся до фахівців відділу активних програм зайнятості Волинського обласного центру зайнятості за тел. (0332) 72-53-01

Деталы за посиланням http://surl.li/ensek