Крик душі

Дата: 15.06.2018 14:26
Кількість переглядів: 2078

На території Старовижівського району озеро Луки (на фото), що знаходиться в Дубечненській об’єднаній територіальній громаді, мабуть є найбільш багатолюдним, яке відвідують не тільки місцеві жителі, а жителі окружних сіл та смт. Стара Вижівка. Озеро є чистим, біля нього просто приємно посидіти і відпочити, подивитися на лебедів.

Світлина від Софії Шляхно.

Отож сьогодні побувавши біля берегів озера Луки, була неприємно вражена. Прикро коли люди відпочивши ,сміття не можуть занести до сміттєвих баків, які розміщені по всій території відпочинку, а залишають біля берегів ( на фото).

Чому ті, хто лишає після себе гори сміття, не можуть зібрати все у мішки і викинути у сміттєві баки або забрати додому? Чи їм приємно буде приїхати на це ж місце і відпочивати в таких умовах?

Це не прості запитання. Крик душі людини, якій не байдуже , в якому середовищі і серед яких людей вона живе. Соромно, бо не держава винна, що її громадяни ведуть себе, як свині, не місцева влада, а самі ж люди.

Світлина від Софії Шляхно.