День народження святкує головний спеціаліст з питань освіти, молоді та спорту Дубечненської ОТГ

Дата: 23.11.2018 12:21

Сьогодні свій ювілей святкує головний спеціаліст з питань освіти, молоді та спорту Дубечненської ОТГ Костючик Інна. У цей прекрасний день хочемо привітати тебе з днем народження.  Бажаємо тобі залишатися завжди такою життєрадісною і яскравою, щоб в очах завжди палала та пристрасть до життя, яка прикрашає своїм світлом життя оточуючих тебе людей. Щоб сльози були від щастя, а серце вистрибувало від радості, а не від тривог. Частіше смійся, адже немає нічого прекраснішого, ніж чути твій сміх. Довгих тобі років, але щоб вони не були тобі в тягар, а також міцного здоров’я і, звичайно ж, удачі, адже без неї у наш  час ніяк.

З повагою колектив Дубечненської сільської ради.

?????????»?????° ?????? ???????? ????????????????.