Живи й міцній, моя громадо!

Дата: 10.12.2018 15:43

7 грудня 2018 року в Дубечненській сільській бібліотеці відбувся розважально-конкурсний захід для працівників органів місцевого самоврядування «Живи й міцній,  моя громадо!».  Зі вступними привітаннями виступили ведучі заходу бібліотекар Дубечненської сільської бібліотеки Радчук Надія та начальник пожежного ДЕПО Курилюк Микола.

Захід складався з семи етапів:

- Моя країна – Україна;

-  Мандруємо Україною;

- Моя громада;

-  Народознавство;

- Пантоміма;

- Інтелектуальний штурм – я громадянин України;

-  Всі ми родом з дитинства.

Особливо потішив учасників конкурсу своїми гуморесками місцевий майстер слова Курилюк Микола.

Оцінювали захід незалежне та непідкупне журі директор ЗОШ І-ІІІ ст. с.Дубечне Андріюк Неля, депутат Дубечненської сільської ради Босак Микола, землевпорядник Дубечненської сільської ради Ткачук Надія. Загалом працівників було поділено на 4 команди, всі боролися за перемогу , але першість отримала команда в складі Костючик Інни, Смолячук Руслани, Шляхно Софії. Всі учасники змагань отримали подарунки.

Колектив Дубечненської сільської ради висловлює подяку організатору свята бібліотекарю Радчук Надії за цікавий захід та подаровані позитивні емоції.

?????????»?????° ?????? ?????????? ???»????????.