Представники Дубечненської ОТГ прийняли участь у Раді місцевого розвитку Старовижівщини

Дата: 19.12.2018 15:03

На Старовижівській районній раді місцевогоо розвитку обговорили досягнення і майбутні перспективи району.

Засідання ради відбулося у вівторок , 18 грудня у смт. Стара Вижівка за участю голови районної державної адміністрації Анатолія Бринчука, першого заступника голови Старовижівської РДА Людмили Хомич, заступника голови Старовижівської районної ради  Романа Цалай, начальника відділу освіти, молоді та спорту Валентини Яриніч, виконуючої обов’язки директора Старовижівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Тетяни Гаврилюк,  а також   очільників громад.
Як розповів голова Старовижівської РДА Анатолій Бринчук, захід організували для того, щоб підвести підсумки, побачити недоліки та працювати над їх випраленням.
Разом з тим перший заступник голови РДА Людмила Хомич розповіла про основні досягнення району за 2015-2018 роки, проаналізувала бюджет та основні тенденції розвитку району.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Старовижівської РДА Валентина Яриніч розповіла про проведену роботу в сфері освіти, зокрема про створення і функціонування Старовижівського районного інклюзивно-ресурсного центру та наголосила, що центр створений для дітей з особливими потребами усього району і за потреби звернутися до нього може кожен.

Своїми досягненнями також мали змогу поділитися представники об’єднаних громад.

Голова Дубечненської ОТГ Анатолій Костючик проаналізував бюджет ОТГ, зазначив , що за кошти субвенції та кошти з місцевого бюджету зуміли зробити ремонти та тепломодернізації будинків культури, шкіл, садків, доріг, вуличного освітлення. Незабаром буде побудовано нову амбулаторію загальної практики сімейної медицини, а також буде придбано автомобіль для сімейного лікаря. Також розповів про план роботи на наступні роки.

Голова Смідинської ОТГ Оксана Піцик розповіла, про інвестиційні проекти які впровадилися. На її думку майбутнє громади в руках молоді, яка робить великий внесок в розвиток Смідинської ОТГ.

Голова Сераховичівської ОТГ Ростислав Шиманський проаналізував бюджет, розповів про реконструкцію та ремонти ФАПів, садочків, будинків культури, доріг, вуличного освітлення.

У підсумку Анатолій Бринчук подякував за проведену роботу та побажав успіхів у наступному році.

?????????»?????° ?????? ?????????? ???»????????.