Відкритий урок "Стоп Булінг!"

Дата: 14.02.2019 11:04

У зв’язку з набранням чинності Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» №2657-VІІІ від 18.2018р., та з метою реалізації нового етапу кампанії «Стоп Булінг!» в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!», секретарем Дубечненської сільської ради  Іриною Мазуренко та вчителем Валентиною Полюх для учнів ЗОШ І-ІІІ ступеня села Дубечне Старовижівського району Волинської області , проведено відкритий урок «Стоп Булінг!».
Мета нового етапу кампанії : роз’яснення положень Закону учасникам освітнього процесу, забезпечення створення у закладі освіти безпечного освітнього середовища, вільного від насильства та булінгу (цькування).

Діти з цікавістю розглядали презентаційні матеріали, грали в гру а на пам'ять отримали буклети.

?????????»?????° ?????? ?????????? ???»????????.