Свято мам у цілім світі.

Дата: 11.03.2019 16:26

Напередодні Міжнародного жіночого дня, 6 та 7 березня, у закладі дошкільної освіти с.Дубечне « Дзвіночок» відбулося справжнє свято весни, краси і натхнення - Свято мам у цілім світі.

Маленькі таланти старшої та середньої груп разом з улюбленими вихователями Мовшук С.І, Шава Т.С., Мороз Ю. М. та Брамук Ю. М., підготували яскраві дійства з танцями, піснями, віршами і подарунками. Кожна мама та бабуся повернулися додому з гарним настроєм та чудовими подарунками.

Було надзвичайно зворушливо спостерігати за тим, як дівчатка середньої групи виконували танець «Квіточок», зачепили за душу всіх присутніх також танець дітей «Долоньки» .

Виконуючи "Танець сердець" кожен з діток дарував частину своєї любові мамам та бабусям.

Із радістю в очах , щирими посмішками  та теплими обіймами діти вітали своїх найрідніших.

?????????»?????° ?????? ?????????? ???»????????.