Дубечненська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантких посад

Дата: 24.06.2019 09:13

Дубечненська сільська рада Оголошує конкурс

На заміщення тимчасово вакантної посади - спеціаліста І категорії-економіста (підготовка проектів та проведення процедури закупівель) – 1 чол.

Вимоги до посади – Базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра (спеціаліста). Без вимог до стажу роботи.

На заміщення вакантної посади - спеціаліста І категорії – 1 чол.

Документи для участі приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення. За детальною інформацією про умови конкурсу та подачі документів для участі в ньому звертатись за адресою: 44412, Волинська область, Старовижівського району, с. Дубечне, вул. Незалежності, 20, приміщення сільської ради. Телефони для довідок: 0682416498; 0989435552.