Найпопулярніші імена дітей в нашому районі

Дата: 07.11.2019 15:01

Найпопулярніші і незвичайні імена новонароджених старовижівчан за жовтень 2019 року.

Ім’я – невід’ємна частина особистості, а говорячи про українську культуру слід додати, що воно також дає людині святого захисника, патрона, до якого можна звернутися у важку хвилину, чесноти якого теба наслідувати.

Вибір імені залишається за батьками, саме тому їм слід обережно підійти до цього питання та заздалегідь підготувати варіанти, адже ім’я – це те, що людина буде чути багато разів кожного дня усе життя.

«Кожен звук, буква, коли вона вимовляється, має певну вібрацію, яка з наукової точки зору викликає певний резонанс клітин нашого мозку. Людина на один звук реагує так, на інший – інакше, тому ім’я дуже впливає на психологічну характеристику людини», - розповідає один із психологів.

Отже які імена давали батьки своїм новонародженим малятам в жовтні 2019 року.

Новонароджених дівчаток найчастіше називали іменами - Анна, Софія, Вікторія, Катерина, Христина, хлопчиків- Марк, Артем,Дмитро,Олександр, Тимофій, Матвій.

Крім традиційних імен батьки вибирали своїм дітям і незвичні.
Серед рідкісних імен, якими назвали дівчаток - Еліана, Олівія,Єлизавета.
Хлопчикам дають імена – Назарій,Лукія,Лев,Константин, Давід.

Якщо ж людині не подобається її ім’я, вона має повне право поміняти його.Робити це дозволено від шістнадцяти років або з чотирнадцяти, якщо батьки дадуть згоду.
Звертатися можна до місцевого відділу реєстрації актів цивільного стану. Для зміні потрібно:
- письмова заява,
- свідоцтво про народження заявника;
- свідоцтво про шлюб (у разі коли заявник перебуває у шлюбі);
- свідоцтво про розірвання шлюбу(у разі коли шлюб розірвано);
- свідоцтво про зміну імені, якщо воно раніше було змінено;
- фотокартка;
- квитанція про оплата державного мита.