У Дубечному біля головної ялинки колядували всією громадою

Дата: 10.01.2020 14:53

Кожен християнин з трепетом і любов'ю готується до свята народження Христа Спасителя, адже Різдво Христове - одне з найвеличніших свят і чи не найбагатше за розмаїттям народних обрядів і звичаїв. У це свято особлива духовна радість обіймає кожного з нас, бо цей день - незвичайний.

З ініціативи настоятеля Свято-Покровського храму c.Дубечне протоієрея Віктора Панчука, директора Дубечненського будинку культури Віктора Курилюка  8 січня відбувся захід «Україна колядує…» біля центральної ялинки Дубечненської громади.

Розпочався захід з  привітального слова отця Віктора. Після чого гостей свята зустрічали колядками та виставою прихожани Свято-Вознесенського храму с.Яревище. Вечір продовжився вже зі співом Різдвяних пісень за участі учнів недільної школи с.Дубечне, аматорського колективу Дубечненського будинку культури, та місцевого церковного хору, які почергово виконували колядки. На завершення вечора всі бажаючі, а особливо дітвора охоче співали колядки.

Не обійшлося і без подарунків всі хто приймав участь у дійстві отримали солодощі.

Свято вдалося на радість людям і на славу Божу.

Фото-звіт:https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.2708751302681097&type=3  Світлина від Софії Шляхно.

Світлина від Софії Шляхно.