Шановні орендарі земельних ділянок та платники земельного податку Дубечненської сільської ради

Дата: 18.01.2021 16:00

Згідно зі статтею 18 Закону України «Про оцінку земель» нормативна грошова оцінка земельних ділянок проводиться відповідно до державних стандартів, норм, правил, а також інших нормативно-правових актів на землях усіх категорій та форм власності, розташованих у межах населених пунктів незалежно від їх цільового призначення, не рідше ніж один раз на 5-7 років.

Тому повідомляємо, що в 2019 році розроблено нові   технічні документації  з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів с. Дубечне, с. Мокре, с. Текля та с. Глухи, які ввійшли в дію з 01.01.2021 року.

Зміна нормативної грошової оцінки земель вищезазначених населених пунктів є підставою для внесення змін до договорів оренди землі.

У разі використання земельної ділянки на підставі договору оренди землі просимо орендарів звернутися до землевпорядників Дубечненської сільської ради з відповідною заявою для укладання додаткової угоди до договору оренди землі.