Щирі слова вдячності Волинському обласному благодійному фонду “Дитяча місія. Україна”

Дата: 06.05.2021 15:05

Благодійництво – добровільна, безкорислива допомога фізичних та юридичних осіб у наданні адресної підтримки найбільш вразливим верствам населення: пенсіонерам, особам з інвалідністю, самотнім непрацездатним громадянам.

Зігріти таких людей увагою, підтримати добрим словом, вселити надію – цього іноді замало. І тут суттєву допомогу надають наші благодійники.

Напередодні великодніх свят Волинським обласним благодійним фондом Дитяча місія. Україна, на чолі з директором Лонюк Людмилою Віталіївною надано благодійну допомогу у вигляді продуктових наборів Центру надання соціальних послуг Дубечненської сільської ради.

Продуктові набори в кількості 56 штук вручено одиноким громадянам похилого віку відділення соціальної допомоги вдома Центру.

Від імені громадян та колективу Центру висловлюємо щирі слова вдячності Волинському обласному благодійному фонду Дитяча місія. Україна.

Сердечно дякуємо за розуміння і допомогу.

Зичимо Вам, Людмило Віталіївно, і Вашому колективу здоров’я, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку, процвітання і побільше тепла на життєвому шляху!

Успіхів у Вашій нелегкій, але такій важливій справі!

Центр надання соціальних послуг Дубечненської сільської ради