Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 04.06.2021 12:05

Дубечненська сільська рада

Оголошує прийом документів

На заміщення вакантної посади

- спеціаліста І категорії відділу економічного розвитку, проектування, інвестицій, інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Дубечненської сільської ради (проведення закупівель та написання проектів) – 1 чол.

Вимоги до посади – Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за

освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста (магістра).

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби

або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно

від форми власності не менше 2 років.

Документи для участі приймаються до 27 червня 2021 року.

За детальною інформацією про умови конкурсу та подачі документів для участі в ньому звертатись за адресою: 44412, Волинська область, Старовижівського району, с. Дубечне, вул. Незалежності, 20, приміщення сільської ради.

Телефони для довідок: 0989435552.