Тривають громадські обговорення

Дата: 10.06.2021 16:18

Керуючись ч.2 ст. 32 ЗУ "Про повну загальну середню освіту" проводяться громадські обговорення проекту рішення Дубечненської сільської ради "Про ліквідацію загальноосвітньої школи І ступеня с.Лютка Дубечненської сільської ради".

Пропозиції та зауваження приймаються до 24 червня 2021 року.

Громадські слухання: в Нововолинську обговорять проєкти містобудівної  документації | БУГ - bug.org.ua

ДУБЕЧНЕНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

СТАРОВИЖІВСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

восьме скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

25 червня 2021 року                                  с. Дубечне                                                               № 8/

Про ліквідацію загальноосвітньої

школи І ступеня с. Лютка

Дубечненської сільської ради

З метою створення належних умов для здобуття якісної освіти та упорядкування мережі загальноосвітніх навчальних закладів Дубечненської сільської ради, економічної ефективності функціонування навчальних закладів, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради з гуманітарних питань, керуючись статтями 110-111 Цивільного кодексу України, статтею 32 Закону України «Про повну загальну середню освіту», статтею 66 Закону України «Про освіту», відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити діяльність шляхом ліквідації юридичної особи – загальноосвітня школа І ступеня с. Лютка Дубечненської сільської ради, Старовижівського району, Волинської області, місцезнаходження: Волинська область, Старовижівський район, с. Лютка, вул. Березова 1.

2. Створити ліквідаційну комісію з припинення діяльності у складі згідно з Додатком 1.

3. Ліквідаційній комісії:

3.1. В установленому порядку протягом трьох робочих днів з дати прийняття цього рішення письмово повідомити орган, що здійснює державну реєстрацію, про ліквідацію юридичної особи та подати необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців відповідних записів.

3.2. Забезпечити здійснення усіх організаційно-правових заходів, пов'язаних з ліквідацією юридичної особи, відповідно до вимог законодавства.

3.3. Подати в установленому порядку на затвердження Дубечненській сільській раді ліквідаційний баланс.

4. Начальнику гуманітарного відділу Дубечненської сільської ради (Інні Костючик) забезпечити проведення ліквідації загальноосвітньої школи І ступеня с. Лютка Дубечненської сільської ради Старовижівського району Волинської області відповідно до норм чинного законодавства України.

5. В. о керівника загальноосвітньої школи І ступеня с. Лютка Дубечненської сільської ради, Старовижівського району, Волинської області (Нелі Саварін) попередити працівників про ліквідацію закладу з дотриманням вимог чинного законодавства про працю.

6. Гуманітарному відділу Дубечненської сільської ради розробити організоване підвезення учнів до місця навчання та до місця проживання відповідно до розкладу уроків.

7. Гуманітарному відділу Дубечненської сільської ради подати пропозиції щодо майбутнього використання приміщень загальноосвітньої школи І ступеня с. Лютка Дубечненської сільської ради, Старовижівського району, Волинської області.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з гуманітарних питань.

Сільський голова                                                                                     Анатолій КОСТЮЧИК