В одне злилися двоє сердець

Дата: 12.07.2021 16:21

Сьогодні 12 липня у Дубечненеській громаді утворилася ще одна молода сім’я. Свої долі поєднали Олександр МІСІРУК та Ірина КАРПУК.
Дорогі молоді, вітаємо вас з цим прекрасним днем у вашому житті. Нехай цей день запам'ятається вам, і те щастя, яке ви відчуваєте зараз, і та радість, яка переповнює вас, не забудуться ніколи. Хочемо побажати, щоб ваші серця були люблячими і прощающими по відношенню один до одного, а дух - твердим в будь-яких життєвих ситуаціях.

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та у приміщенні

На зображенні може бути: у приміщенні

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять, квітка та у приміщенні