Змагання зі спортивної  риболовлі «Дубечненська зима-2022»

Дата: 03.02.2022 10:14

Зимняя рыбалка. Как ловить рыбу зимой - Fisher Go

ДУБЕЧНЕНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

КОВЕЛЬСЬКОГО  РАЙОНУ  ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

2 лютого 2021 року                                                                                      № 20

Про проведення змагань зі спортивної         риболовлі «Дубечненська зима-2022»

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Програми підтримки та розвитку фізкультури і спорту на території Дубечненської сільської ради на 2022 рік, з метою подальшого розвитку фізичного виховання та спорту, організації дозвілля серед сільської молоді,  популяризації зимової спортивної риболовлі

1. ПРОВЕСТИ 5 лютого 2022 року змагання із зимової спортивної риболовлі «Дубечненська зима-2022».

2. Затвердити Положення змагання із зимової спортивної риболовлі «Дубечненська зима-2022». (додаток 1).

3. Проведення змагань, формування складу суддівської колегії доручити начальнику гуманітарного відділу Дубечненської сільської ради (Миколі Павлюку).

4. Начальнику відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення Дубечненської сільської ради (Людмилі Рибачук) забезпечити фінансування згідно кошторису витрат (додаток 2).

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                Анатолій  КОСТЮЧИК

Сільський голова _______А. Костючик

Розпорядження №

від 2 лютого 2022 року

про проведення змагань із зимової спортивної риболовлі

«Дубечненська зима-2022».

І. Мета змагання

Змагання із зимової спортивної риболовлі «Дубечненська зима-2022». (далі Змагання) проводиться з метою:

подальшого розвитку фізичного виховання та спорту серед сільської молоді;

організації дозвілля жителів громади

популяризації здорового способу життя та зимової спортивної риболовлі.

ІІ. Керівництво змаганням

Загальне керівництво здійснюється Дубечненською сільською радою. Проведення Змагання, організація  суддівства,  формування персонального складу суддівської колегії,  покладається на гуманітарний відділ Дубечненської сільської ради (Павлюк М.М.)

ІІІ.  Дата і місце проведення змагань

Змагання  проводиться  5 лютого 2022 року  в  селі Дубечне на озері Луки (ст. Сторка). Заїзд учасників до 8.30, реєстрація  учасників о 8.30. Початок змагань з 9.00 до 12.00 години.

ІV. Умови  змагань та визначення переможців.

Змагання проводяться згідно спрощених Правил проведення змагань зі спортивної риболовлі.

Учасник обирає місце риболовлі в запропонованій суддівською колегією зоні без жеребкування, але не ближче трьох метрів  до інших учасників. Вилов проводиться  зимовою вудкою (на мормишку, гачок). Кількість знарядь риболовлі в одного учасника, кількість ополонок (лунок), спосіб прикорму не обмежено. Дотримання умов покладається на членів суддівської колегії.

Переможці та призери визначаються в індивідуальному заліку за  підсумками зважування виловленої за визначений у Положення час риби. Цінними подарунками  відзначаються: рибалка за  найбільший трофей, наймолодший та найстарший рибалка за віком.

V. Учасники змагань

До участі  в  змаганнях допускаються учасники (особи, які народилися, проживають чи працюють на підприємствах, установах чи організаціях населених пунктів, які входять до складу  Дубечненської сільської територіальної  громади). Для участі під час реєстрації учасники подають паспорт.  Участь неповнолітніх осіб (з 14 років) за згодою батьків та за обов’язкової присутності одного з батьків (чи інших законних представників).

VI. Фінансові витрати.

Витрати  на суддівство змагань та медичне забезпечення за рахунок Програми підтримки та розвитку фізкультури і спорту на території Дубечненської сільської ради на 2022 рік. Переможці та призери змагань нагороджуються грамотами Дубечненської сільської ради  та цінними призами.

VІІ.  Безпека та підготовка місць проведення

Підготовка місця проведення покладається на головну суддівську колегію. Відповідальність за виконання вимог заходів безпеки під час проведення змагань покладається на всіх учасників.

Медичне забезпечення змагань здійснюється медичними працівниками Дубечненської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Цей Положення  є офіційним викликом на змагання. Підтвердження про участь та довідки  за телефоном: 096 73 79 198 (Микола Павлюк)

Сільський голова _______А. Костючик

Розпорядження №

від 2 лютого 2022 року

Кошторис витрат

проведення змагання із зимової спортивної риболовлі

«Дубечненська зима-2022».

1. Харчування суддівської колегії:

3 судді х 100 грн х 1 день = 300 гривень

1 медичний працівник х 100 грн х 1 день = 100 гривень

2. Нагородження переможців та призерів змагань:

І місце – бур 850 гривень

ІІ місце –  намет 500 гривень

ІІІ місце – ящик для рибальського знаряддя 350 гривень

Приз за найбільший трофей – термос 1 л (210 гривень) та прикормка (35 гривень);

Приз наймолодшому учаснику – вудка риболовна (170 гривень);

Приз  найстаршому учаснику –  стільчик складний (200 гривень)

Всього:  Дві тисячі сімсот п’ятнадцять гривень.