Конкурс читців «Мій любий краю» відбувся у громаді

Дата: 18.02.2022 16:32

17 лютого 2022 року було підведено підсумки першого етапу обласного конкурсу читців «Мій любий краю», присвяченого 151-й річниці від дня народження Лесі Українки. У конкурсі прийняли участь 8 закладів культури Дубечненської громади, які представили 15 номерів. Усі учасники показали високий рівень художнього читання та виконавської майстерності.

Серед переможців І категорії (до 12 років включно) – І місце здобула Маргарита Костючик (бібліотека с. Дубечне); ІІ категорія (до 18 років включно) – І місце Анна Кіпень (Будинок культури с. Глухи);  ІІІ категорія (від 18 років) – І місце Лілія Кручик (Клуб с. Яревище).
      Щиро вітаємо переможців та всіх учасників конкурсу! Бажаємо їм творчих звершень та нових перемог.
Відео-звіт: https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.1002393097031978&type=3

Опис мого рідного краю - Твір-опис, текст-розповідь, есе - Глазастик