Дубечненська громада

Волинська область, Ковельський район

З Днем Української Державності!!!

Дата: 28.07.2022 09:25
Кількість переглядів: 2207

28 липня – День Української Державності – Хустська міська рада

Шановні  жителі Ковельщини, дорогі захисники і захисниці

Української держави!

 

         Символічно, що в доленосний час, коли український народ у самовідданій і  жертовній боротьбі з російським агресором виборює  державний суверенітет і територіальну цілісність України, Президентом нашої держави Володимиром Зеленським  видано Указ про щорічне відзначення 28 липня – у День Хрещення Київської Русі-України Дня Української Державності.

         У знаменну дату  пошанування пам'яті видатного державотворця, просвітителя і хрестителя України – святого рівноапостольного князя Київського Володимира Великого ми також з вдячністю згадуємо титанів українського духу: Тараса Шевченка, Миколу Костомарова, Володимира Антоновича, Михайла Драгоманова, Івана Франка, Лесю Українку, Михайла Грушевського та ще багатьох представників усіх поколінь величної плеяди нашої національної еліти, усіх відомих і безіменних борців за волю і незалежність нашої держави. Переконані, що віра, духовність та єдність, до яких закликали засновники, творці та захисники Української державності, допоможуть нам звільнити отчу землю від рашистських загарбників, відбудувати зруйновані міста і села та втілити віковічну мрію українства про незалежну, вільну, міцну і квітучу, рівну серед рівних європейську Україну.

         Низький уклін  безстрашним українським воїнам, які на фронті самовіддано, не шкодуючи сил і життя, виборюють наше право на Українську державність, усім землякам, які своєю працею, волонтерською діяльністю, матеріальною, фінансовою і молитовною підтримкою наближають омріяний день перемоги. Щира дяка  українцям в зарубіжжі,  урядам і громадянам багатьох країн і народів, які вірять в європейське майбутнє України, підтримують наш народ в боротьбі з поневолювачами.

         Українській державності бути! Перемога буде за нами, воля і мир запанують на нашій благословенній землі, бо з нами Бог, правда і весь цивілізований світ!

         Слава Україні! Героям Слава!

 

З повагою

 

 

Ольга Черен, начальник

Ковельської районної військової адміністрації

       

                                                        

  В’ячеслав Шворак, голова Ковельської 

    районної ради

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора