У Дубечненській громаді відбудеться міжобласна онлайн конференція "Місцеві громади в умовах війни та її наслідків: результати пілотування інновацій та деякі аспекти управління проєктами”

Дата: 14.09.2022 14:35

15 вересня з 15.00 по 18.00 відбудеться міжобласна онлайн конференція "Місцеві громади в умовах війни та її наслідків:
результати пілотування інновацій та деякі аспекти управління проєктами”. Під час конференції будуть представлені та обговорені результати і матеріали пілотного використання механізму “Система токенів громадян” (CTS) в місцевих громадах декілька областей України, зокрема в Дубечненській ТГ. Серед учасників - представники органів місцевого самоврядування, державного управління, громадянського суспільства, освітніх установ. Конференція буде транслюватись на YouTube www.youtube.com/c/YoungCommunity (канал фонду "Молода громада"). Глядачі/слухачі можуть ставити питання під час всієї конференції в коментарях до трансляції, відповіді на поставлені питання будуть надаватись в частині "Питання - відповіді". За технічною можливістю відповіді також можуть надаватись після завершення конференції, якщо запланованого часу не вистачить.