Увага! Роботодавці!

Дата: 20.01.2023 15:32

Фото без опису

📌Задля вивчення реальних потреб роботодавців у робітниках та визначення їх навичків державна служба зайнятості ініціювала опитування, котре триватиме до 17 лютого цього року.

📢Роботодавці, ваша участь в анкетуванні дуже важлива. Оскільки інформація, що ви надасте, допоможе фахівцям служби зайнятості заздалегідь підготувати навчальні майданчики. І як тільки на вашому підприємстві виникне нагальна потреба у певному працівнику, ми відразу розпочнемо необхідну підготовку.

Ваша відповідальність та наша оперативність допоможуть готувати кадри, необхідні для економічного розвитку та відновлення України.

Пропонуємо долучитися до опитування прямо зараз! Тисніть сюди 👉 https://inpoll.org/logon.php?mass=1...

Нам важлива думка кожного роботодавця!

Додаткову інформацію ви можете отримати за телефоном (0332)72-62-14 чи (066) 353-74-95, (068) 063-42-15.