До уваги агровиробників!!!

Дата: 03.02.2023 10:23

Відповідно постанови КМУ від 16 серпня 2022 № 918 держава надає фінансову підтримку виробникам сільськогосподарської продукції у розмірі 3 100 грн на 1 гектар оброблювальних угідь та 5 300 грн на кожну корову.

Для того, щоб отримати кошти, необхідно мати у власності чи користуванні від 1 до 120 гектарів землі сільськогосподарського призначення або мати у власності від 3 до 100 голів великої рогатої худоби (корів), ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства.

Допомога на одиницю оброблювальних угідь надається як дрібним товаровиробникам, суб'єктам господарювання, ФОП, так і фізособам. Одна з умов отримання бюджетних коштів – відомості про отримувача мають бути внесені до Державного аграрного реєстру.

Зареєструватись в Державному аграрному реєстрі агровиробникам можна за посиланням: https://www.dar.gov.ua/. (Умовою реєстрації в Державному аграрному реєстрі є наявність кваліфікованого електронного підпису, електронної пошти, мобільного телефону).

За детальною інформацією з приводу реєстрації в Державному аграрному реєстрі можна звертатись за телефоном:

- 0500124600 Шпак Оксана Анатоліївна - головний спеціаліст управління агропромислового розвитку Волинської ОДА.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)